معرفی شرکت

شرکت سیال پیوند آناهیتا(سهامی خاص) با هدف قطع وابستگی کشوربه بیگانگان و همچنین خدمت رسانی به صنعت آب و فاضلاب کشور پس از دو سال تحقیق و تلاش مضاعف موفق به طراحی و تولید انواع کلمپ های آببندی وکلمپ های انشعاب گیری قابل رقابت با کشورهای اروپایی شد و در سال ۱۳۸۷ در شهرک صنعتی خرمدره استان زنجان شروع به فعالیت نمود. در حال حاظر این شرکت با تکیه به توان علمی و عملی کارشناسان واحد طراحی مهندسی و مهندسین واحد تولید و آزمایشگاه خود و با در اختیار داشتن آزمایشگاه کامل متالورژی و آزمایشگاه تخصصی تست فشار و نشتی کلمپ ها و انشعاب گیرها اقدام به طراحی و تولید انواع کلمپ های آببندی وکلمپ های انشعاب گیری از قطر۴۴ میلیمتر تا قطر ۲۰۰۰ میلیمتر نموده است و آمادگی خود را جهت طراحی و تولید انواع کلمپ های تخصصی خاص نیز اعلام می دارد.

بخش های مختلف شرکت:

واحد بازرگانی و فروش با مدیریت خانم ستاریان به عنوان قلب تپنده شركت سیال پیوند آناهیتا، مأموريت دارد تا با شناخت و آگاهي از شرايط محيطي و محاطي، بازاری مطمئن و سودمند براي شركت و مشتریان ايجاد نموده و مسير رشد و توسعه را فراهم نمايد.

این واحد با ورود به لیست سازندگان مورد تایید شرکت های دولتی و خصوصی که در زمینه آب و فاضلاب، نفت و پتروشیمی و … فعالیت دارند ، اقدام به فروش محصولات خود می نماید . فروش به دو صورت کلی، مشارکت در مناقصات و پاسخ به استعلام قیمت هایی که از واحد فروش اخذ میگردد،انجام می پذیرد.

مهندسی محصول به فرایند طراحی ، تولید و توسعه قطعات اشاره میکند که در نهایت منجر به تولید محصول با قابلیت اطمینان و کیفیت بالا میگردد. 

واحد طراحی و مهندسی شرکت سیال پیوند آناهیتا با پشتوانه نیروهای مسلط بر انواع نرم افزارهای طراحی و استانداردهای مربوطه و با استفاده از کارشناسان با تجربه در زمینه مهندسی مکانیک و متالورژی، محصولاتی با عمر مفید بالا و عمکردی مطمئن تولید کرده و همچنین با تعریف پروژه های ساخت و خودکفایی محصولات جدید ، گامی بلند در خودکفایی و داخلی سازی قطعات و مجموعه های مورد نیاز مشتریان خود برداشته است.

واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه شرکت سیال پیوند آناهیتا با تجهیز آزمایشگاه و مرکز کنترل کیفیت خود درمحل کارخانه بدنبال ارائه محصول با کیفیت و مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی بوده و همواره هدف خود را که بهبود بخشیدن به کیفیت تولیدات وحفظ و استمرار آن قرار داده است. این بخش شامل آزمیشگاه های زیر می باشد.

1-آزمایشگاه کوانتومتری (جهت آنالیز قطعات و فلزات)

2-آزمایشگاه متالوگرافی (جهت بررسی ساختار فلزات)

3- آزمایشگاه تخصصیتست انواع کلمپ های آببندی و انشعاب گیری

4-آزمایشگاه تست لاستیک

واحد تولید شرکت سیال پیوند آناهیتا،بر اساس تولید مبتنی بر محصول ساماندهی شده است.در این روش ساماندهی که روش جریانی یا پیوسته نیز نامیده می شود،هزینه های تولید کاهش یافته، مسیرهای مستقیم بیشتری در تولید ایجاد شده و کنترل کیفی بهبود می یابد. این بخش شامل قسمت های زیر می باشد.

1-قسمت تولید کلمپ و انشعاب گیر
2- قسمت تولید لاستیک
3-قسمت تولید آببند مانشون
4-قسمت پرسکاری قطعات

واحد انبار شرکت سیال پیوند آناهیتا،بر مبنای مسئولیت پذیری در قبال کالای تولیدی و حفظ و نگهداری مواد اولیه پایه گذاری شده است.کیفیت بالای تصمیمات مدیریتی و نیروی انسانی متخصص شاغل در این واحد تاثیر مثبتی بر کیفیت کالای تولیدی و زمان تحویل آن به مشتری دارد.این بخش شامل قسمت های زیر می باشد.

 1-انبار قطعات و ملزومات

2-انبار مواد اولیه

3-انبار محصولات

در خدمت شما هستیم

با ما تماس بگیرید، ظرف 24 ساعت به شما پاسخ داده میشود.

 024-32224019 , 024-32224021 ، 024-32224022 ، 024-32224072  024-32224021  ،  024-32224021  09190596595

ما کجائیم

زنجان-شهرک صنعتی علی آباد،خیابان صنعت2،نبش توسعه 4، شرکت سیال پیوند آناهیتا