معرفی شرکت

شرکت سیال پیوند آناهیتا(سهامی خاص) با هدف قطع وابستگی کشور به بیگانگان و همچنین خدمت رسانی به صنعت آب و فاضلاب کشور پس از دو سال تحقیق و تلاش مضاعف موفق به طراحی و تولید انواع کلمپ های آببندی وکلمپ های انشعاب گیری قابل رقابت با کشورهای اروپایی شد و در سال ۱۳۸۷ در شهرک صنعتی خرمدره استان زنجان شروع به فعالیت نمود. در حال حاضر این شرکت با تکیه به توان علمی و عملی کارشناسان واحد طراحی مهندسی و مهندسین واحد تولید و آزمایشگاه خود و با در اختیار داشتن آزمایشگاه کامل متالورژی و آزمایشگاه تخصصی تست فشار و نشتی کلمپ ها و انشعاب گیرها اقدام به طراحی و تولید انواع کلمپ های آببندی وکلمپ های انشعاب گیری از قطر۴۴ میلیمتر تا قطر ۲۰۰۰ میلیمتر نموده است و آمادگی خود را جهت طراحی و تولید انواع کلمپ های تخصصی خاص نیز اعلام می دارد.

بخش های مختلف شرکت:

واحد بازرگانی و فروش با مدیریت خانم ستاریان به عنوان قلب تپنده شركت سیال پیوند آناهیتا، مأموريت دارد تا با آگاهي از شرايط محيطي و محاطي، بازاری مطمئن و سودمند براي شركت و مشتریان ايجاد نموده و مسير رشد و توسعه را فراهم نمايد.

این واحد با ورود به لیست سازندگان مورد تایید شرکت های دولتی و خصوصی که در زمینه آب و فاضلاب، نفت و پتروشیمی و … فعالیت دارند ، اقدام به فروش محصولات خود می نماید .

واحد طراحی و مهندسی شرکت سیال پیوند آناهیتا با پشتوانه نیروهای مسلط بر انواع نرم افزارهای طراحی و استانداردهای مربوطه و با استفاده از کارشناسان با تجربه در زمینه مهندسی مکانیک و متالورژی، محصولاتی با عمر مفید بالا و عمکردی مطمئن تولید کرده و همچنین با تعریف پروژه هایی برای ساخت و خودکفایی محصولات جدید ، گامی بلند در خودکفایی و داخلی سازی قطعات و مجموعه های مورد نیاز مشتریان خود برداشته است.

 این بخش شامل آزمایشگاه های زیر می باشد.

1-آزمایشگاه کوانتومتری (جهت آنالیز قطعات و فلزات)

2-آزمایشگاه متالوگرافی (جهت بررسی ساختار فلزات)

3- آزمایشگاه تخصصی تست انواع کلمپ های آببندی و انشعاب گیری

4-آزمایشگاه تست لاستیک

واحد تولید شرکت سیال پیوند آناهیتا، شامل قسمت های زیر می باشد.

  • 1-قسمت تولید کلمپ و انشعاب گیر

  • 2- قسمت تولید لاستیک

  • 3-قسمت تولید آببند مانشون

  • 4-قسمت پرسکاری قطعات

واحد انبار شرکت سیال پیوند آناهیتا،بر مبنای مسئولیت پذیری در قبال کالای تولیدی و حفظ و نگهداری مواد اولیه پایه گذاری شده است.این بخش شامل قسمت های زیر می باشد:

 1-انبار قطعات و ملزومات

2-انبار مواد اولیه

 3-انبار محصولات

ما کجاییم؟

زنجان، شهرک صنعتی علی آباد،خیابان صنعت 2،نبش توسعه 4،شرکت سیال پیوند آناهیتا